.

.

30pcs 24V 6LED Truck Trailer Bus Side Marker Indicators Light Red + White+Yellow For Car Truck Автомобили Мотоциклети

30pcs 24V 6LED Truck Trailer Bus Side Marker Indicators Light Red + White+Yellow For Car Truck Автомобили Мотоциклети

Оценки на купувача:

BGN 46.00 -30 %
BGN 66.14
Брой продукти
В магазина


MT0000883
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Супериорен осветлување & светла
Ниска потрошувачка на енергија, долготраен и издржлив
Водоотпорен, сигурен и безбеден
Лесно да се инсталира
Одговара за повеќето Возила/Камиони/Приколки/Камиони ( pls бидете сигурни дека големината пред купување. )
Спецификација :
LED Type : 2835 SMD
LED Количина : 6pcs
Напон : 24 V DC
Светлината Големина : прибл. 9.5 x 2 x 0,8 cm
Растојанието помеѓу поправање на дупки : 8cm
Жица Должина : околу. 28cm
Светла Боја : Бела, Црвена, Жолта
Пакет Се Вклучени :
10 x Белата Страна Маркер Светлина
10 x Црвено Страна Маркер Светлина
10 x Жолта Страна Маркер Светлина
60 x Завртки
60 x Ореви
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-2cm разликата се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Подробности

търговска марка:
Майитр
Мощност:
other
Вид На Интерфейса:
Няма
Името На Модела:
Страничната Габаритный Фенер
Тип Елемент:
Ефекта На Светлинни Светлина
Тегло На Продукта:
0.625 KG
За Марки Автомобили / Модели:
Универсален
Напрежение:
24V
Люмены:
Друго

Те също купуват с този продукт