.

.

За Jaguar XJ220 интериора на околната светлина тунинг атмосфера оптични оптични ивица светлина вътрешно осветление на вратата на таблото не е EL light

За Jaguar XJ220 интериора на околната светлина тунинг атмосфера оптични оптични ивица светлина вътрешно осветление на вратата на таблото не е EL light

Оценки на купувача:

BGN 33.00 -18 %
BGN 40.18
Брой продукти
В магазина

За Jaguar XJ220 внатрешни работи Амбиентална Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Светла во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување (Не ЕЛ светлина) Ремонтирам
Пакетот Вклучува :
1. 4 Pcs*1meter Оптички Влакна Бенд ( Секоја со извор на светлина )
2. Инструкции За Инсталација
Ако сакате 4meters заедно без да се намали. Само кажи ми кога цел.Или ако сакате повеќе повеќе Оптички Влакна Бенд и повеќе Извор на Светлина; треба да ми каже дека деталните барања и цел подоцна да ме промена на цената за вашата нарачка.Ви благодариме.
↑↑↑ Се препорачува да го прочитате погоре видео ↑↑↑ Производот Погоден : За Jaguar XJ220
За Jaguar XJ220 Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
Опис
За Jaguar XJ220 Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
За Jaguar XJ220 Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
За Jaguar XJ220 Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
Пакет
За Jaguar XJ220 Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
Известување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Подробности

Отделят Цвят:
Оранжево, Червено, Бяло, Синьо, Зелено, Жълто
търговска марка:
НОВОВИСУ
Тип Елемент:
Атмосферни Лампа
Модел автомобил:
XJ200
Производител На Led Чипове:
1244

Те също купуват с този продукт