.

.

За мини Пейсмена вътрешна настройка околната светлина атмосфера на оптични оптични ивица светлина вътрешно осветление на вратата, панел, за ремонт

За мини Пейсмена вътрешна настройка околната светлина атмосфера на оптични оптични ивица светлина вътрешно осветление на вратата, панел, за ремонт

Оценки на купувача:

BGN 33.00 -18 %
BGN 40.18
Брой продукти
В магазина

За Mini Paceman внатрешни работи Амбиентална Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Светла во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување (Не ЕЛ светлина) Ремонтирам
Пакетот Вклучува :
1. 4 Pcs*1meter Оптички Влакна Бенд ( Секоја со извор на светлина )
2. Инструкции За Инсталација
Ако сакате 4meters заедно без да се намали. Само кажи ми кога цел.Или ако сакате повеќе повеќе Оптички Влакна Бенд и повеќе Извор на Светлина; треба да ми каже дека деталните барања и цел подоцна да ме промена на цената за вашата нарачка.Ви благодариме.
↑↑↑ Се препорачува да го прочитате погоре видео ↑↑↑ Производот Погоден : За Mini Paceman 2012~onwork
За Mini Paceman 2012~onwork Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
Опис
За Mini Paceman 2012~onwork Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
За Mini Paceman 2012~onwork Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
За Mini Paceman 2012~onwork Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
Пакет
За Mini Paceman 2012~onwork Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
Известување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1.

Подробности

Отделят Цвят:
Оранжево, Червено, Бяло, Синьо, Зелено, Жълто
търговска марка:
НОВОВИСУ
Тип Елемент:
Атмосферни Лампа
Производител На Led Чипове:
1023
Модел автомобил:
Пейсмен

Те също купуват с този продукт