.

.

За Fiat Croma 194 MK2 2005~2011 интериора на околната светлина тунинг атмосфера оптични ивица светлина рамка, която панел осветление ремонт

За Fiat Croma 194 MK2 2005~2011 интериора на околната светлина тунинг атмосфера оптични ивица светлина рамка, която панел осветление ремонт

Оценки на купувача:

BGN 33.00 -18 %
BGN 40.18
Брой продукти
В магазина

За Fiat Croma 194 MK2 2005~2011 внатрешни работи Амбиентална Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Светла во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување (Не ЕЛ светлина) Ремонтирам
Пакетот Вклучува :
1. 4 Pcs*1meter Оптички Влакна Бенд ( Секоја со извор на светлина )
2. Инструкции За Инсталација
Ако сакате 4meters заедно без да се намали. Само кажи ми кога цел.Или ако сакате повеќе повеќе Оптички Влакна Бенд и повеќе Извор на Светлина; треба да ми каже дека деталните барања и цел подоцна да ме промена на цената за вашата нарачка.Ви благодариме.
↑↑↑ Се препорачува да го прочитате погоре видео ↑↑↑ Производот Погоден : За Fiat Croma 194 MK2 2005~2011
За Fiat Croma 194 MK2 2005~2011 Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
Опис
За Fiat Croma 194 MK2 2005~2011 Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
За Fiat Croma 194 MK2 2005~2011 Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
За Fiat Croma 194 MK2 2005~2011 Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
Пакет
За Fiat Croma 194 MK2 2005~2011 Внатрешни работи Светлина Подесување Атмосфера Оптички Влакна Бенд Амбиентална Светлина / во Внатрешноста на Врата завртување на осветлување Кул Лента Светлина Ремонтирам
Известување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1.

Подробности

Отделят Цвят:
Оранжево, Червено, Бяло, Синьо, Зелено, Жълто
търговска марка:
НОВОВИСУ
Тип Елемент:
Атмосферни Лампа
Производител На Led Чипове:
3912
Модел автомобил:
Крома

Те също купуват с този продукт