.

.

beler Map Reading Dome Light лампата 3b0947291 3B0 947 291 3B0947291B за VW Beetle, Golf, Passat, Bora Skoda Fabia Superb Seat

beler Map Reading Dome Light лампата 3b0947291 3B0 947 291 3B0947291B за VW Beetle, Golf, Passat, Bora Skoda Fabia Superb Seat

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -12 %
BGN 9.10
Брой продукти
В магазина

Задните Читање на Мапа Купола Светлина Светилка 3 B0947291 за "ФОЛКСВАГЕН" Буба Голф Passat Седиште, "шкода"
Состојба : 100% нови Боја : Сива/Беж ОЕМ БР. : 3 B0947291 Производителот Дел Број : 3 B0 947 291, 3 B0 947 291 Б Осветленост Дел Број : 3 B0947291 B, 3 B0 947 291 B Друг Дел Број : 3 B0-947-291, 3 B0-947-291-Б Објект се вклучени :
Читање на Мапа Купола Light x 1 Компатибилен :
За "ФОЛКСВАГЕН"
За 1999-2010 Златица
За 1999-2005 Бора
За 2004-2008 Caddy
За 1998-2006 Голф
За 1997-2005 Passat
За 2009-2014 Scirocco
За 2008-2011 Tiguan
За "ШКОДА"
За 2000-2008 Г. Fabia
За 2002-2008 Врвен
За СЕДИШТЕ
За План За 2011-2015 Alhambra
За 2000-2006 Леон
За 1999-2004 Толедо
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Според фабричките спецификации
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Подробности

Отделят Цвят:
сиво, бежово
Цветна Температура:
Името На Модела:
3В0947291
Бръмбар Година:
2007,2008,2002,2006,2005,2001,2009,2010,1999,2003,2004,2000
Тип Елемент:
Куполна Лампа
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Модел На Volkswagen:
Бръмбар
Тегло На Продукта:
0.4KG
търговска марка:
Белер
Мощност:
-
Производствен Номер Детайли:
3B0 947 291, 3B0 947 291 B
Преносимото Номер Детайли:
3B0947291B, 3B0 947 291B
OEM няма.:
3В0947291
подходящ 1:
За VW BORA 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Подходящ 2:
за VW Caddy 2004 2005 2006 2007 2008
Подходящ 3:
За VW Passat 1997-2000 2001 2002 2003 2004 2005
Кацане 4:
За Skoda Superb 2002-2004 2005 2006 2007 2008
Кацане 5:
За Seat Alhambra 2011 2012 2013 2014 2015
Кацане 6:
За Seat Leon 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006

Те също купуват с този продукт