.

.

28 LED кола на стоп-сигнал на трети отзад задна светлина високо монтиране на стоп-сигнал 2 W 12 В Нов Arrial кола източник на светлина червен светодиод

28 LED кола на стоп-сигнал на трети отзад задна светлина високо монтиране на стоп-сигнал 2 W 12 В Нов Arrial кола източник на светлина червен светодиод

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -12 %
BGN 7.98
Брой продукти
В магазина


Честитки ви Благодариме За ја Видите Оваа Страница, Која Можеби Ќе го Изберете Вашиот Корист Производ Тука,Ние Сигурно ќе Ви Обезбеди Добар Квалитет,Брза Испорака и Професионални Услуги на Клиентите да Уживате во Вашето Време Тука!
28 ДОВЕДОА Автомобил Кочница Светлина Трети Задните Опашка Светлина Висока Планината Запре Светилка 2 W 12 V Нови Arrial Автомобил Извор на Светло Црвена LED Светло
Сосема Нов !!!
Спецификација :
Се користи како трета кочница светлина или додавање-на сопирачката светлина
Материјал : високо квалитетни пластични
Осветлување боја : црвена
LED број : 28
Wattage : 2 W
Вкупната Должина на Светлината : Прибл. 26cm/10.23"
Светлината Големина : Шоу на сликата
Жица Должина : Околу.70cm
Карактеристики :
-Направени на топлина-отпорни (over115°C) пластика, тоа е многу висок квалитет.
-Прилагодлив заграда, ќе може да се прилагоди на агол што ви треба.
-Лесно да се инсталира со силна селотејп.
-Нема да го смени бојата или обликот под природни услови.
-Помала потрошувачка на енергија и долготрајна.
Fitment :
Универзал за било автомобили, спортски автомобили или камиони
Забелешка : ве Молиме makesure оваа Кочница Светлина ќе се вклопи во вашиот автомобил пред да ја купите.
Пакетот вклучува :
1*28 ДОВЕДОА Автомобил Кочница Светлина (без мало кутија)
Ако имате било какви прашања ,pls се чувствуваат слободни да контакт .

Подробности

Тип Елемент:
Допълнителни Спирачни Светлини
Името На Модела:
кола на стоп-сигнали
Тегло На Продукта:
0.2kg
За Марки Автомобили / Модели:
Универсален
търговска марка:
YCCPAUTO
Напрежение:
12V
Мощност:
2w
Вид На Интерфейса:
Няма
Люмены:
300lm
Мощност:
2W
Обектив:
Онлайн
Модел автомобил:
ЦЯЛАТА МАШИНА
Тип Елемент:
Стоп-Сигнали
Тип На Лъча Led:
Както е показано на фигура
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Напрежение:
12V
Година:
2018

Те също купуват с този продукт