.

.

2pcs x Бял 31mm 5050 8 SMD LED Car интериор купол венец ъгъл на светлина

2pcs x Бял 31mm 5050 8 SMD LED Car интериор купол венец ъгъл на светлина

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -26 %
BGN 2.70
Брой продукти
В магазина


Карактеристики :
Долготрајни LED чипсети со 8 SMD Led диоди.
Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се инсталира.
За замена на сврти сигнал светлина, агол, светлина, паркинг светлина, од страна на маркерот светлина, опашка светлина, и копија светла итн.
Долг животен век, висока прозрачна ефикасност.
Заштеда на енергија, стабилни перформанси.
Зелена и животната средина-пријателски производи, безбеден и сигурен.
Забелешка : Овој производ е должината има околу 1mm или 2mm грешка, ве молиме да ги мерење на вдлабнатина на вашиот автомобил пред тоа купување.
Specifictions :
Светла боја : Бела
LED количина : 8
Напон : DC 12 V
Лумен : за 80lm
Објектот големина : 3.1* 2.3* 1cm
Објектот тежина : 5g
Пакет листата :
2 * LED автомобил светлина

Подробности

Отделят Цвят:
Бял
За Марки Автомобили / Модели:
Брод
Модел На Ford:
Се
Фокус-Година:
2015
търговска марка:
Тафт
Тип Елемент:
Куполна Лампа
Мощност:
2
Името На Модела:
00537
Тегло На Продукта:
0.03
Вид На Интерфейса:
Гирлянда-31мм
Напрежение:
12V

Те също купуват с този продукт