.

.

Стенжорн 5ПП4-8 2896 13161862 298-6488 C00, за датчик за налягане

Стенжорн 5ПП4-8 2896 13161862 298-6488 C00, за датчик за налягане

Оценки на купувача:

BGN 35.18
Брой продукти
В магазина


OENO : 5 PP4-8 2896 13161862 298-6488 C00
Висок квалитет, конкурентна цена, со висок квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте голем број на потреба, може да се е-мејл прашања, јас ќе ви даде најдобра цена
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Фотографија : на сликата е вистински снимање, за повикување само
Купувачот е инструкции : производот е апсолутно квалитет на стоките, ако сте во сомнеж, може да се врати, но продавница не пакет товар, ви благодариме!
Превозот И Испорака На Време
1.Ние брод во светот
2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 2-3 работни дена 3.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно.Жал ми е, те Молам помогни не да конкурираат/купување на тоа.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што сакавме 4.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата, можете, исто така, може да пратите парцели на DHL веб-Сајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод 5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. *Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до –не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија ПОВРАТНИ информации - Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. - Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. - Ако имате било барање, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.

Подробности

Настаняване:
В Воздухозаборном Патрубке
Тип:
Датчик За Температура На Охлаждащата Течност
търговска марка:
стенжорн
Чувствителност:
1.1
Разделителна способност:
1.2
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Стил:
D
Обхват На Измерване:
2.1
Повторяемост:
1
Хистерезис:
2
линеен:
2.2

Те също купуват с този продукт