.

.

Stenzhorn за сензор температура колички Dodge Cummins turbo тепловозного, 33004281

Stenzhorn за сензор температура колички Dodge Cummins turbo тепловозного, 33004281

Оценки на купувача:

BGN 9.58
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила. Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата. Ако имате било какви прашања или не сте сигурни, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. Висок квалитет, конкурентни цени, квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте многу потреби, можете да го барањето од страна на e-mail, јас ќе ви даде најдобра цена
Фотографија : На сликата е донесена во вид, за референца
Купувачот Забелешка : Овој производ е апсолутно вистински, ако се двоумите, може да се врати, но во продавницата не вклучува превозот, ви благодариме!

Подробности

Настаняване:
Във Въздушния Филтър
търговска марка:
стенжорн
Чувствителност:
1.1
Разделителна способност:
1.2
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Стил:
D
Обхват На Измерване:
2.1
Повторяемост:
1
Хистерезис:
2
линеен:
2.2
Тип:
сензор за температура на засмукания въздух

Те също купуват с този продукт