.

.

100 бр./лот хляб хранителни клещи кухня на шведска маса кулинария инструмент от неръждаема стомана, анти топлина хляб клип сладкарски скоба барбекю маша

100 бр./лот хляб хранителни клещи кухня на шведска маса кулинария инструмент от неръждаема стомана, анти топлина хляб клип сладкарски скоба барбекю маша

Оценки на купувача:

BGN 134.00 -5 %
BGN 140.80
Брой продукти
В магазина


Карактеристики : За истурам и служат на салати, јадења на скара филе, бифтек, скара и друга храна, Шупливи надвор дизајн за течни филтрација Лесно да се мијат ви Овозможува да го вклучите вашиот храна безбедно и ефикасно Metarial : Нерѓосувачки Челик, Големина : L : 26cmx4cm,M : 22cmx3.5cm,S : 17cmx3cm (ве Молиме овозможи 0.5~2cm грешка) Пакет се Вклучени : 100pcs x BBQ Готвење Тонг
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Подробности

Тип:
Инструменти
Тип На Инструмента:
Маша
Характеристика:
Температурна Устойчивост, Лесно Се Почиства
Номер На Модела:
LZ1266
търговска марка:
ETRSUNTECH
Материал:
Метални
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Покритие:
Без Покритие
За Телефонен Номер:
3

Те също купуват с този продукт