.

.

Case Power Support Coupler Case 4 AA батерии батерия за хеликоптер RC Heli

Case Power Support Coupler Case 4 AA батерии батерия за хеликоптер RC Heli

Оценки на купувача:

BGN 1.33
Брой продукти
В магазина

Висок квалитет по ниска цена!
Боја : црна
Практично, трајни
Големина : околу 62 x 58 x 15 mm
Пакетот вклучува :
1 x Блок Батерии Случај
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Подробности

Номер На Модела:
GTFS
Пакет:
No
Тип:
Кутия За Съхранение На Батерии
търговска марка:
ЧАНГХОП

Те също купуват с този продукт