.

.

TangsFire 2Pcs 18350 1500mAh 3.7 V-4.2 V Акумулаторна литиево-йонна батерия Бял

TangsFire 2Pcs 18350 1500mAh 3.7 V-4.2 V Акумулаторна литиево-йонна батерия Бял

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -12 %
BGN 9.10
Брой продукти
В магазина

100% Нов и Висок Квалитет на Вистински батеријата 100% Нов и Висок Квалитет
Вистински батеријата
Количина : 2
Тип : Литиум Јонска
Батеријата Спецификација : 18350
Батеријата Напон : 3.7 V - 4.2 V
Капацитет : 1500m Ah
Боја : Бела
Пакет се вклучени
2 x батерии
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Подробности

Номинално Напрежение:
3,6 в
is_customized:
Yes
Номинална Мощност:
2,88 Wh
Тип На Батерията:
нимх
Номер На Модела:
SZ-GTFS-I017108
търговска марка:
Фасдга

Те също купуват с този продукт