.

.

Мъжете бельо найлон с изрезки прашки бикини бельо гащи с о-пръстен гей секси бикини

Мъжете бельо найлон с изрезки прашки бикини бельо гащи с о-пръстен гей секси бикини

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -9 %
BGN 6.58
Брой продукти
В магазина


Сет Вклучуваат : 1 Pc G-string
Состојба : Нова без ознака
Материјал : Полиестер, Најлон
Боја : Multicolor(како слики show)
Карактеристики :
Машка долна Облека G-string Бикини долна облека.
Еластична корселе, crotchless и отворен задник дизајн.
Пред О-прстен поврзан за кои ви даваат лични удобност.
Совршен за долна облека ноќ или само задоволство.
Големина : Една Големина Одговара На Повеќето
Половината : 68-120cm/ 27.0-инчен 47.0
О-прстен со Дијаметар : 4.5 cm/ 1.8 инчен
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Подробности

Пол:
Мъже
Слипове И Боксерки:
Прашки И Прашки
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Найлон, Полиестер
Номер На Модела:
Секси Мъжки Колан
Характеристика:
Воздухопроницаемый
Непристойная Снимка:
No
търговска марка:
iiniim
Украса:
Няма
Тип На Повдигане:
малоэтажный къща
Секси Суггестивный:
No

Те също купуват с този продукт