.

.

3 бр./лот нов seobean горещи продажба на Мъжки гащи, бельо памук Cueca Секси Calzoncillos Hombre Homme бельо Мъжки гащи

3 бр./лот нов seobean горещи продажба на Мъжки гащи, бельо памук Cueca Секси Calzoncillos Hombre Homme бельо Мъжки гащи

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -19 %
BGN 33.42
Брой продукти
В магазина


Мерење :
Големина На Половината
М 73-80см
L 80-86cm
XL 86-92cm
XXL 92-100 CM
(1inch=2.54 см)
Ткаенини : 92% Памук,8% Spandex
Пакет се вклучени : 3 еез долна облека
Забелешка : големината е Азија Големина.Ве молиме да обрнете внимание пред да се направи нарачка.
За Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
Ние прифаќаме Alipay.
Враќање & Гаранција
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#
3. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мъже
Слипове И Боксерки:
Обобщение
Номер На Модела:
56863
Материал:
Коприна, Ликра, Памук
търговска марка:
СЕБЕАН
Вид На Модела:
Шарени

Те също купуват с този продукт