.

.

дамски прашки интерес секси бельо Дамски чорапогащи, бельо, бикини, бельо, панталони, прашки интимно облекло 1бр zx112

дамски прашки интерес секси бельо Дамски чорапогащи, бельо, бикини, бельо, панталони, прашки интимно облекло 1бр zx112

Оценки на купувача:

BGN 1.00 -37 %
BGN 1.58
Брой продукти
В магазина


големина на табелата, големина 1/2waist должина XS S 26cm М 28-30cm L 30cm XL 32cm XXL 34cm XXXL 36cm XXXXL 38cm XXXXXL случаен избор ЕДНА ГОЛЕМИНА големина 1.можеби има малку хроматските аберации со камерата 2.мулти боја значи случаен боја 3.Бидејќи на различни мерења на локации,неговата може да биде 1-2cm грешки. НАПОМЕНА : 1.Малку темата е нормална ситуација ,не може да забранета ,лесно за да се намали тоа ,ние го одбие спор поради оваа причина
2.Големината неколку големи или мали, тоа е нормално ,бидејќи нејзините направени од страна на човекот страна ,ако не сакате pls воопшто не се направи цел
3.Ние може да не обезбеди следење на информации (помалку од 10usd)
4.Овој член е без мало пакет за да се спаси тежина
5.Ние ги испратите по случаен избор на боја
6.ние само бидете сигурни дека производот е исто ,брендот висат ознака можеби различни ,ако не сакате,pls не го прават цел
7.гаќи една големина значи случаен големина Повратни информации : 1, 100% задоволство загарантирани!!!!Се надеваме дека ви се допаѓа нашите производи & среќен со договор!
2, Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда, ние ќе го прават истото за вас!
3, Доколку постои било каков проблем што го направи не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас (преку порака/ трговија manager/ e-mail ) пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации; ние дефинитивно ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни повторно
4, Секој корисник кој остава негативни повратни информации без соодветна причина (малициозен повратни информации) ќе биде блокирана од нашата продавница; тоа не е лесно да ја стартувате некоја онлајн продавница, надеваме дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, ви благодарам многу! Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ако сум направил цел, може да ми испратите објектот слики без жиг?
-Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без жиг ако сакате, но морате да ни кажете кога ставање на вашата нарачка.
2. Дали вие не падне на превозот?
-Да, Ние може да се направи dropshipping на светот за вас, само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставате ред.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Тип На Повдигане:
Средният Ръст
Материал:
Коприна, Памук
Номер На Модела:
Бял
Украса:
Дантела
Тип Чорапогащи:
Прашки
Състав На Материала:
Хлороволокно (Пс Guan)
Тип Елемент:
Бикини
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Целият сингъл
Струва ли си да поддържа OEM:
Поддръжка
името на тъкани:
Дантела
Съдържанието на основния състав плат:
10
Съдържание На Материала В Перинеума:
3
стил на дамско бельо:
отворена чатала
Място на произход на стоките:
Lianyungang
Вид на списък:
Целият сингъл
Приложимо пол:
жена
Независимо дали инвентар:
ДА

Те също купуват с този продукт