.

.

FORUDESIGNS горещи бикини дамско бельо е на високо качество на черепа на главата бельо безшевни гащи на женския комфорт слаб дамско бельо

FORUDESIGNS горещи бикини дамско бельо е на високо качество на черепа на главата бельо безшевни гащи на женския комфорт слаб дамско бельо

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -19 %
BGN 15.98
Брой продукти
В магазина


За Нашата Продавница
1. Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.
2.На дд стоката во вашата шопинг кошничка, добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
За Плаќање
1.Можете да платите со Банковен налог, Western Union, Master Card, Visa, Зачувам, Кредитна картичка
2. Ве молиме да ја плати во рок од 5days на цел
За Превозот
1 .Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен ( празници може да биде продолжен)
стоката ќе пристигне во 5-40 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Бикини
Пол:
Жени
Материал:
Найлон, Полиестер, Ликра
Вид На Модела:
Карикатура
Тип Чорапогащи:
Обобщение
Украса:
Няма
Тип На Повдигане:
Средният Ръст
Номер На Модела:
C1301AM
Състав На Материала:
85% ПОЛИАМИД 15%ЛИКРА
търговска марка:
FORUDESIGNS
Продукти:
Дамски чорапогащи
Модел:
дамско бельо
Размер:
S/M/L/XL
Функция:
секси, дишаща, безпроблемна, spande
Дизайн:
3D печат
цвят:
черен, бял
Име:
комфортни дамски чорапогащи

Те също купуват с този продукт