.

.

FORUDESIGNS дишащ комфорт жените висока талия бельо безшевни тънки цветни череп шаблон жена висока засаждане бикини Дама

FORUDESIGNS дишащ комфорт жените висока талия бельо безшевни тънки цветни череп шаблон жена висока засаждане бикини Дама

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -29 %
BGN 16.94
Брой продукти
В магазина


FORUDESIGNS е vpgue бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.
Во FORUDESIGNS Облека продавница,можете да ги најдете најдобрите подароци за вашите себе или семејството.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи.Само сега.
- стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
- ,ќе добиете попуст информации во најрано време;
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме и ние може да ви помогне да продолжи тоа.
Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Подробности

Размер:
M, L, XL
Тип Елемент:
Бикини
Пол:
Жени
Състав На Материала:
ликра+полиамид
Тип На Повдигане:
Высотка
Номер На Модела:
AX
търговска марка:
FORUDESIGNS
Вид На Модела:
Шарени
Материал:
Найлон, Ликра
Украса:
Няма
Тип Чорапогащи:
Обобщение
Предмет на:
дамско бельо с висока талия
Цвят:
Червен Зелен Син
Размер:
M/L/XL
Стил:
Модерен модел графити
Дизайн:
3d Роза цветя модел
Характеристика:
Висока талия, дишаща, безпроблемна, ультратонкая

Те също купуват с този продукт