.

.

10 бр. / лот цвете окачване Антично сребро Тон кухи цвете Чар, висулка & колие направи си Сам бижута и аксесоари от 29 * 25 мм

10 бр. / лот цвете окачване Антично сребро Тон кухи цвете Чар, висулка & колие направи си Сам бижута и аксесоари от 29 * 25 мм

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -14 %
BGN 2.32
Брой продукти
В магазина


10pc/многу Цвет Шарм Антички Сребрен Тон Шупливи Цвет Шарм За Pendant & Ѓердан Diy Накит Одлуки Додатоци 29*25mm
Ќе добиете 10 парчиња.
Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни. Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, ознаки и клучните алки!
ЦЕЛОСНА STROE ПОПУСТ ; нарачате повеќе од 2 парчиња ,попуст 5*10 off

Подробности

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
честит очите
Стил:
Модерен
Тип На Окачването:
Цветя
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
EY3964
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Размер:
29*25мм

Те също купуват с този продукт