.

.

19 мм масонски светилище шапка на ревера на жени свободни зидари квадратни и компасные игли и брошки мека емайл метал иконата на Синята вила е на масонството

19 мм масонски светилище шапка на ревера на жени свободни зидари квадратни и компасные игли и брошки мека емайл метал иконата на Синята вила е на масонството

Оценки на купувача:

BGN 11.18
Брой продукти
В магазина

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас организира производство, ви благодариме!
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ. Топло совети : 1. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. 2. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help..com/payment_faq.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet. Можете да ги пратите на вашите производи тука : www.17track.net. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн., кои барање за дополнителни трошоци. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ви благодариме : )

Подробности

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Сплав на желязо
Стил:
Класически
Материал:
Метални
Формамодел:
Ежедневни Доставки
Номер На Модела:
yp071
Тип Брошки:
Брошки
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Хигорио
Размер:
19мм
Тип Брошки:
Игли За Брошки

Те също купуват с този продукт