.

.

Елегантен стил, жени бижута комплект от обеци и пръстен, Никога не изчезват безвреден керамични бижута комплект от обеци и пръстени, украшения за бижута

Елегантен стил, жени бижута комплект от обеци и пръстен, Никога не изчезват безвреден керамични бижута комплект от обеци и пръстени, украшения за бижута

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -48 %
BGN 28.77
Брой продукти
В магазина

Боја : Розова Функција : Топла Продажба новиот дизајн ,како слика Материјал : Керамички Големина : Како слика Нето Тежина : 6 g прстени за жените Пакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака Датум : 1-7 дена за Испорака : Бесплатна
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација .
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
керамички прстен
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
$50-$300,Слободни e Packet
>$300, Слободни EMS
Сингапур
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex Прстени за жени
Европски земји/
Азија/
Австралија/Нов Зеланд/
Африкански земји
keramik прстен
>$200, Слободни DHL/Fed Ex Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Нарачки ќе бидат испорачани во 1-7days по плаќање во готово. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука. За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ви благодариме!
1.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
2.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.

Подробности

Цвят на метала:
Бял
Размер На Пръстен:
11, 9, 8, 6, 10, 12, 7
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Парти
търговска марка:
puberhiphop
Включено Допълнително Описание На Продукта:
2
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
CS0059
is_customized:
Yes
Пол:
Жени, Момичета
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Материал:
Керамични
Тип Бижута Комплекти:
Обица / Пръстен
Цвят:
Розов
Материал:
керамика и неръждаема стомана
Стил:
Модни модели
Пол:
Жени
Метален Печат:
Няма
Формамодел:
Кръг
Is_customized:
Yes
Случай:
Парти, Сватба
Доставка:
Безплатно
Комплект:
Обеци и колиета

Те също купуват с този продукт