.

.

GAOLA луксозни циркониеви листни брошки обличам костюм, значка на ревера игли украса Бижута GLX0140

GAOLA луксозни циркониеви листни брошки обличам костюм, значка на ревера игли украса Бижута GLX0140

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -29 %
BGN 11.34
Брой продукти
В магазина


GAOLA Луксузни Циркони Лист Брошеви Фустан Одговараат Lapel Значка Иглички Украси Накит GLX0140
.100% бренд
. Подарок За : Девојка / Жена / Мајка
.Погодни За : Млади / Стари / Maturty
.Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment
.GOLA бренд дизајнот на луксузни накит netural
Ние прифаќаме : VISA, Master Card, Зачувам
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont. Парите ќе бидат repleased за нас само откако ќе се потврди на
испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте за
неколку минути и обидете се повторно .
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Ние брод на адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во
се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т
тој превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
1.Ако сте задоволни со предмети и вашата услуга, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,
Ние со задоволство ќе го стори истото за вас .
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,
Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .

Подробности

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
GLX0140
Пол:
Жени
Материал:
Кубичен Цирконий
търговска марка:
ГАОЛА
Тип Брошки:
Брошки
is_customized:
Yes
Формамодел:
Растение
Тип На Метали:
Мед
Стил:
Класически
Размер Брошки:
2,0*4,3 см
Камък:
Диамант от цирконии ААА
Пакет:
Подарък кутия
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти
бижу качество:
ТА най-високата степен на
покритие:
Цвят на бяло злато
Характеристика:
Олово Никел И Кадмий Безплатно
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт