.

.

50 бр./много сладко черно-Бяло мече панда животни позлатени метални эмалевые окачване за направи си САМ гривна колие направи си САМ

50 бр./много сладко черно-Бяло мече панда животни позлатени метални эмалевые окачване за направи си САМ гривна колие направи си САМ

Оценки на купувача:

BGN 19.00 -5 %
BGN 19.92
Брой продукти
В магазина


1lot =50pcs
Мешани случаен = мешана боја имаме во акции.
Количина за секоја е случаен.
Ние можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.
Целосно цел достигне $120, ние ќе брод со DHL или EMS,FEDEX за слободни.
Пред Божиќ, превозот брзина е бавен, ве молиме да се разгледа да брод од страна на курирската служба DHL.
Ако некој се мешаат со стока ,ве молиме контактирајте со нас прво да solove вашиот проблем, ви благодарам.
Уживајте во вашиот купување тука.

Подробности

Цвят на метала:
203
Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Окачването:
Азбука, Дати И Цифри
търговска марка:
UBEAUTY
is_customized:
No
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
Стил:
Класически
Номер На Модела:
0009
is_customized:
Yes
Материал:
Цинк Сплав

Те също купуват с този продукт