.

.

Класическа Три-Цветни Кръгли Брошки Игли За Мъже Сватба

Класическа Три-Цветни Кръгли Брошки Игли За Мъже Сватба

Оценки на купувача:

BGN 9.58
Брой продукти
В магазина


Добиете Вашите Производи Побрзо
Објектот Спецификации :
Предмет Тип : Brooch Pin
Парична Казна Или Мода : Мода
Метали Тип : Бакар
Материјал : Метал
Пол : Унисекс
Стил : Трендовски
Облик/Шаблон : Круг
Повод : Партија/Свадбена/Состанок/Церемонија
Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 51036
Боја : Како На Сликата
Големина : Pin должина : 65mm/ C : 15mm
Тежина : 5.6 g
Пакување : Еден компјутер спакувани во ткаенина торба.
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.
Детали Покажуваат :
Примена :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За плаќање :
-Ние прифаќаме Али плати тука.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек.

Подробности

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Хоусон
Номер На Модела:
51036
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Тип Брошки:
Игли За Брошки
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Мед
Пол:
Унисекс
Цвят:
Като Фигура.
Размер:
P
Тегло:
5.6g
Опаковка:
Една Част Е Натъпкан В Чувал
Цени на едро:
Разположение

Те също купуват с този продукт