.

.

20 бр/кор. Сребърен нос Родословни мода бижута дамска мода тялото пункция бижута пиърсинг Сребърен пръстен на носа на носа нокти

20 бр/кор. Сребърен нос Родословни мода бижута дамска мода тялото пункция бижута пиърсинг Сребърен пръстен на носа на носа нокти

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -25 %
BGN 4.00
Брой продукти
В магазина


Материјал : Сребрен Фунта
Боја : Меша и Бела Боја
Големина : 3ММ 2 MM
Студ Должина : 8mm
Против алергија, ве молиме да бидат сигурни да се купи
За нас : 1.Ние сме нови продавачот на ,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). 3.Ако цел износ повеќе од $400,ќе испрати страна на курирската служба DHL,EMS за бесплатен превозот,кој ќе пристигне во 5-10 работни дена. 4. Ако сакате да ја плати, се чувствуваат товар е премногу скапи, или се чувствуваат неразумно товар, Ако мислите дека цената е надвор од цената на производот премногу, ве молиме контактирајте со продавачот, продавачот ќе се базира на вашата земја, за да се утврди дали превозот е разумно Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Tks за вашата поддршка!

Подробности

Цвят на метала:
2ММ, 3ММ
Основният Цвят На Камъка:
Бял, Мулти
търговска марка:
HANZHOWEEL
Тип На Метали:
Сребро
Материал:
Crystal
Вид На Бижута За Тяло:
Пръстени Носа И Шипове
Стил:
Модерен
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
BD-006
Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Характеристики:
100% Чисто Нов
Цвят:
Цветна или бяла
Брой:
20pcs/опаковане.
Дължина Шипове:
около 8 мм
Има ли балон в долната част:
ДА
Features2:
Антиаллергенный лекарство

Те също купуват с този продукт