.

.

LASPERAL 10 бр. неръждаема стомана, медальони сладък Делфин Чар окачване направи си САМ бижута и аксесоари колие на жените и мъжете бижута silver тон

LASPERAL 10 бр. неръждаема стомана, медальони сладък Делфин Чар окачване направи си САМ бижута и аксесоари колие на жените и мъжете бижута silver тон

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -6 %
BGN 3.18
Брой продукти
В магазина


Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови " цена !
Дополнителни 1%-2% попуст
1.дали најголемиот дел CSV Пад на превозот
2.Не фактура,без цена во колет
3.Брз брод освен празник
Детали за производот :
Материјал : Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик
Количина : 1 PC
Димензии : Должина : 15mm( 5/8")
Ширина : 13mm( 4/8")
Дебелина : 3.5 mm( 1/8")
Дупка Големина : 1.5 mm
[1inch = 2.54 см / 1cm = 0.394 инчен]
Answer : ___________________________ Note :
Превозот Политика :
1. Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Пошта која се земе 20-60days.
2. Цел Value>$120 Бесплатен Превозот Преку EMS, DHL, или Fedex.
Цел Value >$5 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail.
3. Ако ви треба брзо изразат ве молиме контактирајте со нас кога вашата цел е помалку од $120
4. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни Информации & Враќање :
Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете ме на сите 5 ѕвезди повратни информации (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди и Превозот време 5 ѕвезди) и фотографии за поддршка на нас, ние ќе се сфати дека вие исто така може да ја споделите со вашите пријатели на VK, ru.itao, Facebook или на Twitter.
Ако не сте толку задоволни во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контактирате со нас на прво пред да замине ни негативни повратни информации, јас ќе ги реши сите проблеми за вас. Ве молиме запомнете, со цел заврши, но нашата услуга не е завршена. : ).
ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Подробности

търговска марка:
ЛАСПЕРАЛЬ
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Тип На Окачването:
Животни
Материал:
Метални
Номер На Модела:
висулки за бижута
Стил:
Модерен
Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели

Те също купуват с този продукт