.

.

Нова мода бижута за тяло жълт златен цвят, голям кубичен цирконий CZ цветя пробита камбана бутон пръстен за жени, подарък за парти

Нова мода бижута за тяло жълт златен цвят, голям кубичен цирконий CZ цветя пробита камбана бутон пръстен за жени, подарък за парти

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -46 %
BGN 11.18
Брой продукти
В магазина


Опис :
Во вид на фотографии
Состојба : 100% Нови
Боја : 18 K Жолто Злато Позлатен
Пакување : Меур Торба
1. Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 1-3мм за Грешка.
2. Ние се обидуваме се потрудиме да се прикаже оригиналната боја на предмети,но тоа е само за референца само, во вид главно.
Сите стоки ќе биде базиран на вистински производ примени.
Пакет :
Како Меѓународен Превозот Надомест е многу скапо и Товарни зависи од тежината,прилично пакет значи тешка тежина и поголем товар, па јас сум толку жал ми е дека ние може да го користат само Обична Пакет.Вашиот вид разбирање ќе бидат високо ценети.Но, нашата цена е речиси блиску до цена, па дури и во загуба.
Превозот :
1.Нормално ние брод на пратката во рок од 1-3 биз дена по приемот на плаќање.(викенд одмор исклучени)
2.Ние не сме одговорни за било каква увоз на даноци или царински давачки.
По-продажбата на Услугата :
1.Тоа ќе бидат високо ценети за да ни остави Позитивен Фидбек или 5 ѕвезди.
2.Ние ја прифати замена за било која причина во рок од 30 дена,но купувачот треба да биде одговорен за Врати Превозот Надомест, во меѓувреме,купувачот треба да бидете сигурни дека вратени предмети се во нивната оригинална услови.Ако пратката е изгубена или оштетена на процесот на врати превозот, нема ни наплата на целосна отплата за тоа.На овој начин, Купувачот треба да се јавите на Логистичка Компанија и да направи штета.
Ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ви се случува да се отвори расправа, или отсуство на Неутрален/Негативна Повратна информација.
Ние и ветуваме дека ќе им понуди на задоволување на решение за вас.^^
Сакате да уживате во вашиот живот секојдневието!

Подробности

Основният Цвят На Камъка:
Бял, Розов, Лилав
Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
YLB106/YLB107/YLB108
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Мед
търговска марка:
SmileSunshine
Вид На Бижута За Тяло:
Пръстени За Пъпа И Копчета Обаждане
Материал:
Кубичен Цирконий
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Те също купуват с този продукт