.

.

12 бр./лот търговия на Едро мода брошка планински кристал эмалирование птица жени брошки, аксесоари за дрехи в 5 цвята C101329

12 бр./лот търговия на Едро мода брошка планински кристал эмалирование птица жени брошки, аксесоари за дрехи в 5 цвята C101329

Оценки на купувача:

BGN 46.70
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата продавница на Висок квалитет и Чесност е нашата начело
C101329 Птица форма Брошеви трговија на големо Може да изберете било која боја,
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или
по купувањето. Ние arecommitted на вашиот 100% задоволство.
ШОПИНГ ПРОЦЕС :
изберете производ >> додади во кошничка >> кликни за да се купи >> потврди плаќање
ГОЛЕМИНА : 1.13 * 2.25 инчи
КОД : C101329
ТИП : Brooch pin
МАТЕРИЈАЛ : Цинк легура, Австрија кристал,Enameling
ПРЕВОЗОТ : Бесплатен превозот во Светот ( Ние ќе ви според цел количество изберете Превозници)
12~59 Парчиња Преку e Packet или HK пост
60~5000 Парчиња Преку ЕМС или DHL
ПАКУВАЊЕ :
Секое парче накит спакувани во посебен транспарентен пластични кеси (OPP вреќа).
Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ).ве молиме да ни кажете вредност кои
што сакате да го напишете на сопствени грешки листа или ние само пишуваат мали amout на листата.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит. ве молиме дај ми 5 ѕвезди.
И ние ќе го прават истото за вас исто така.
Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува
intheir оригинални статус.
КОРИСНИЧКИ ОПЦИИ :
Обложено боја опции :
Кристал боја опции :
На грбот на фотографијата :

Подробности

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
C101329
търговска марка:
БИНБИН ДЖУ
Материал:
Планински кристал
Стил:
Модерен
Тип Брошки:
Игли За Брошки
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Домашни любимци
Пол:
Унисекс

Те също купуват с този продукт