.

.

Xuben мъниста пръстен на пъпа на медицински хирургически пиърсинг на тялото от неръждаема стомана Прес Fit пъпа Crysta

Xuben мъниста пръстен на пъпа на медицински хирургически пиърсинг на тялото от неръждаема стомана Прес Fit пъпа Crysta

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -16 %
BGN 4.78
Брой продукти
В магазина


Опис на производот
Прстен Бои : Multim
Прстен големина : мини прстен
Пакување : 1pc/set и Меур торба бои
Занаети : Телото уметност
Тежина : Околу 8 G
Материјал : Еко-Пријателски
Синџир Материјал : Нерѓосувачки челик
Препорачуваме :
Фото Галерија
Покажуваат резултатите
Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping

Подробности

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Crystal
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Вид На Бижута За Тяло:
Пръстени За Пъпа И Копчета Обаждане
Номер На Модела:
AX2016031201
търговска марка:
ксубен
Воспользуйся:
Верига Корема
Материал:
crystal
Цвят:
смесете няколко
Стил:
Слуги и криеница-бижута
Глоба или мода:
Неръждаема стомана
Пол:
Унисекс
ФОРМА:
Растение
Тип Елемент:
верига
Занаят:
Лабрет, Бижута За Пиърсинг На Устните
Размер:
Мини

Те също купуват с този продукт