.

.

14шт тибетски сребърен тон Аз обичам футбол амулети EF2234

14шт тибетски сребърен тон Аз обичам футбол амулети EF2234

Оценки на купувача:

BGN 2.69
Брой продукти
В магазина

За Превозот ЗАБЕЛЕШКА : 1)Забелешка : (ве молиме да ги прочитате пред цел) кога ќе изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали наредби( наредби цена ),ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ дека превозот време. тоа трае околу 25-45working дена.Ако НЕ МОЖАТ да чекаат за тоа во patiance,ве молиме изберете друга превозот начини.
1) ако пакетот не е постигнат по 45 работни денови, ве молиме да ни кажете, ние ќе го препрати или реконструкција на објектот. Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Ви благодариме за шопинг во нашата продавница, имајте пријатен ден!
ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 21*12mm, дупка 2mm Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч

Подробности

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт