.

.

Aceworks сърцето Чар 925 сребро европейски перли, сребърни медальони са подходящи да сам змия гривна-верига жени високо качество

Aceworks сърцето Чар 925 сребро европейски перли, сребърни медальони са подходящи да сам змия гривна-верига жени високо качество

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -7 %
BGN 12.93
Брой продукти
В магазина


Сите производи во мојата продавница се 925 Фунта Сребро,не сребро позлатен.ве молиме направи белешка.
И речиси сите производи имаат акции,може да се испраќаат брзо.
За ова iterm :
Тежина : 2.8 g
Големина : 11.30*10.63 mm
1. П : Дали Тие Водат Слободни и Nicklle Слободни
A : Да.
2. П : Нашата Плаќање?
A : Ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам во .
3. П : Колку време Е Доведе Време ?
A : За цел од акциите,да доведе време може да биде ден по уплатата примена. За производство цел,да доведе време е околу 15-20days.
4. П : Колку време Е Превозот Време?
A : Нормално ние брод од страна на Кина пост воздух mail за слободни, тоа ќе потрае 20-30 дена за испорака. International express како dhl/ups/федекс кои ќе пристигне во околу 3-7days, но тие ќе предизвика повеќе трошоци.
5. П : Колку време Е Доведе Гаранција?
A : Ние прифати замена или рефундирање ако било кој квалитет на проблемот по стоки recevied во 15 дена.
Во текот 15days ние accpet да refix на предмети ако клиентите, да ги испратите назад.
6. П : Дали Ви Се Нудат Пад На Превозот?
A : Да,за акции предмети,ние може да понуди капка испорака за вас да страни на светот
7. П : Како Може да се Добие нов дизајн?
A : Ние не се промовира за некои нови елементи во пати. Ние ја објавите информации.во нашата веб страница и да ги испратите на флаер преку е-пошта до нашите клиенти.

Подробности

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Сребро
търговска марка:
ACEWORKS
Номер На Модела:
LHQ2803
Тип На Окачването:
На сърцето
Тип Елемент:
чар
Материал:
Сребро проба 925
Използването на:
Подходящ за европейски змийски Чар гривни, гривни, бижута направи си САМ Making
Размерът на отвора:
5мм

Те също купуват с този продукт