.

.

Красива момиче детето мач обличам децата бижута Mic. key Чар висулка колие колие буци Гривна от мъниста деца DayGift WX1800

Красива момиче детето мач обличам децата бижута Mic. key Чар висулка колие колие буци Гривна от мъниста деца DayGift WX1800

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -27 %
BGN 13.68
Брой продукти
В магазина


Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање :
1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.
2.Бесплатен превозот преку Продавачот метод,вие ќе ги пратите на вашиот пакет од страна на www.17track.net. Или можете да разговарате со нас,ние ќе песна за тебе!!!
Детали За Производот :
Убава Девојка Бебе Натпревар Фустан Деца Накит Мики Шарм Pendant Chokers Ѓердан Буци Монистра Хривнија Деца Day Gift WX1800
Стил : Деца Деца DIY Буци Shambhala Бисери Ѓердан ѓердан нараквици сет
Материјал : Акрилик монистра
Монистра, големина : 20mm
Necklacelength : 39cm,да ја прошири синџир 5cm
Хривнија должина : 18cm
Тежина : 100g/set
Одговара возраст : 3-18years деца,деца,жени,дама
Пакување : Sigle Opp вреќа

Подробности

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Колие гривна
Стил:
Модерен
Пол:
Жени, Момичета
Материал:
Акрил
Случай:
Парти
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Домашни любимци
Тип Бижута Комплекти:
колие / гривна
Номер На Модела:
WX1800
Случай:
Парти, Сватба, Рожден Ден, Подарък, Фестивал, Промоция
Описание:
Нисък и набит Шамбала, дете бижута деца мъниста огърлица, гривна комплекти
размер топки:
20 mm
Процес:
Направи си САМ ръчно изработени
Производство Канал:
Продажба на нашите собствени продукти на пазара
Опаковка:
Единична торба OPP
Подходящ за:
3-18 години деца, момичета, жени, дами
Форма:
Микрофон. ключова корона
дължина на колиета:
39см, удължават 5см
дължина на гривната:
18 см

Те също купуват с този продукт