.

.

WT-P559 елегантни висулки натурален говлит дълъг върха на стрелата камък с 24-каратово златно покритие модни бижута окачване на едро

WT-P559 елегантни висулки натурален говлит дълъг върха на стрелата камък с 24-каратово златно покритие модни бижута окачване на едро

Оценки на купувача:

BGN 55.20
Брой продукти
В магазина


Домот приврзоци природна тиркизна долго arrowhead камен со 24k злато позлатен мода накит приврзоци трговија на големо
Бренд :
WKT Точка законик : WT-P559
Материјал : Природна тиркизна
ГОЛЕМИНА на :
Прибл. 35*70 mm долга, pendant се разликува малку секој еден од големината
Метал заврши :
24k најдобри злато позлатен
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Сертификат :
SGS
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Елеганција убавина доаѓа од нејзината едноставна!
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Подробности

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
WKT
Материал:
Полускъпоценни камъни
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Мед
Номер На Модела:
WT-P559
Тип На Окачването:
Растение
OEM:
изработена по поръчка Марка
Място на произход на стоките:
Гуанджоу, Китай
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Те също купуват с този продукт