.

.

40шт Сребърен Цветовата гама 19мм празна тава фиби за коса, аксесоари #23487

40шт Сребърен Цветовата гама 19мм празна тава фиби за коса, аксесоари 23487

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -12 %
BGN 15.84
Брой продукти
В магазина


МОДЕН КОСА КЛИПОВИ
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : коса клип околу 40mm долго,фах околу 23mm надвор и 19mm внатре големина.
БОЈА : сребрена на ѕвонење
КОЛИЧИНА : 40pcs
МАТЕРИЈАЛ : метал
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и кредитна картичка.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви

Подробности

Тип Елемент:
Облекло за коса
Глоба или мода:
Модни модели
Тип:
Игли за коса
Стил:
Модерен
Материал:
Акрил
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
#23487
Брой:
40шт
цена на доставка:
Безплатно
срок на доставка:
10-20 дни
услугата за доставка:
въздушна поща
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт