.

.

Безплатна Доставка Мода Пъпа Пръстени От Неръждаема Стомана Излизаш Котва Волана Фалшиви Пъпа Пиърсинг Бижута

Безплатна Доставка Мода Пъпа Пръстени От Неръждаема Стомана Излизаш Котва Волана Фалшиви Пъпа Пиърсинг Бижута

Оценки на купувача:

BGN 22.00 -3 %
BGN 22.70
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте во нашите Продавници!
Напомена :
Нашите Минимум Цел е $10. Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)
Цел >$150, бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS(повеќето земји)
Ви благодариме за разбирањето!
Опис :
Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!
Компанијата воведе :
Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,
Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .
Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.
Ние испорака на производи толку брзо .
ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .
Можете да ме контактирате на e-mail,можеме да соработуваме ,ви благодариме

Подробности

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
ЦЗИНЛАНГ
Материал:
Планински кристал
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Вид На Бижута За Тяло:
Пръстени За Пъпа И Копчета Обаждане
Формамодел:
Котва
Номер На Модела:
DQK00111
is_customized:
Yes
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай
Пакет:
Скоростна пяна OPP

Те също купуват с този продукт