.

.

Безплатна доставка!!24 бр./лот DIY 6 цвята chffion цвете аксесоар за коса за деца от смесен поръчка

Безплатна доставка!!24 бр./лот DIY 6 цвята chffion цвете аксесоар за коса за деца от смесен поръчка

Оценки на купувача:

BGN 22.40
Брой продукти
В магазина


Бесплатен превозот!!24pcs/многу DIY 6colors chffion цвет микс цел
Опис :
Тежина 4g Големина 7cm дијаметар за цвеќиња Боја може да се изберат мешани боја
Внимание :
Кога ќе го поставите цел ве молам оставете ме порака за каква боја сакате,Ако ние не добив вашата исплата ќе испрати мешана боја за вас!
Микс цел повеќе од $150 за Австралија и Нов зеланд($180 за САД и Канада и други земјата треба текот УСД$200)ќе ги ажурира превозот начин да EMS(5-7days)..
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, ќе добиете голем попуст :
Во текот УСД$300.00 Добие 5% Попуст !
Во текот УСД$ 400.00 Добиете 10% Попуст !
Во текот УСД$ 500.00 Добие 12% Попуст !

Подробности

Тип Елемент:
Облекло за коса
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Прежда
Тип На Метали:
Няма
Тип:
Превръзка на главата
Стил:
Модерен
търговска марка:
обичам флора
is_customized:
Yes
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
ФГ0315
Цвят:
както е показано в нашата картинката
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт