.

.

Пънк очната ябълка на скелет зомбита ръчно клип на Harajuku зачервени зелени сини очните ябълки аксесоари за коса Hallowmas подаръци HJ106

Пънк очната ябълка на скелет зомбита ръчно клип на Harajuku зачервени зелени сини очните ябълки аксесоари за коса Hallowmas подаръци HJ106

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -6 %
BGN 3.20
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на Шери Продавница
Ние сме веледрогерија и на мало во мода накит. Ние би сакале да соработуваме со пријатели од светот, големи или мали. Постојат различни дизајни и бои на располагање. Тука доаѓа различни најновите модни накит.
Продавница сега!
Почитувани,ќе добие убав подарок ако додадете нашиот накит во листата на желби кога шопинг
1.слика опис
Дизајн Опции :
сино/зелено
pls одберете дизајн ви се допаѓа,или ние ќе ги испрати случајно според акции.
Ви благодариме за разбирањето!
2.производи опис
Панк Стилот Скелет Рака Клип Harajuku Bloodyshot Зелена/Сина Коса Клипови Очното Јаболко
Материјал : смола
Боја : како на слики прикажани,
зелено/сино
pls изберете боја ви се допаѓа,или ние ќе ги испрати случајно според акции.
Ви благодариме за разбирањето!
Големина : како слики прикажани
Пакет : OPP кеси
3. Пакет и Одржување
4. Избрана Производи
5. Методи За Плаќање
1. Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
2. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање; ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, Western Union.
Напомена : Кога ќе го поставите цел, вашата исплата е направен за да го Зачувам и не се до вашиот продавач. Зачувам само да се плаќа на продавачот, по потврдувањето сте примиле вашата нарачка.
Пред да плаќаат, ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса, поштенски код и телефонски Бр. се точни. Ви благодариме!
6. Превозот
Воздухопловната, EMS, DHL, како за вашиот изберете
1. Нормален воздух mail : сите на нашите предмети се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта; тоа може да биде до 15-60 работни дена да пристигнат.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.

Подробности

Тип Елемент:
Облекло за коса
Глоба или мода:
Модни модели
Тип:
Коса И Нокти
Стил:
Модерен
Материал:
Смола
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Скелет
Номер На Модела:
HJ106
търговска марка:
Фон Сие
Материал:
смола+сплав
Цвят и размер:
Както е показано на снимките
Тегло:
about 30 g
Място на произход на стоките:
Zhejiang, На Континента (Китай)
Случай:
Хелоуин Парти,Рожден Ден, Парти, Юбилей
цвят на очите:
Син;Зелен

Те също купуват с този продукт