.

.

топ мода Crystal брошка

топ мода Crystal брошка

Оценки на купувача:

BGN 6.24
Брой продукти
В магазина


MINIMIUM ЦЕЛ : 10 ДОЛАРИ ВО НАШИОТ МАГАЗИН (бесплатен превозот)
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден brooch
направен од кристал и метали
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Подробности

Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Брошки
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Тип Брошки:
Игли За Брошки
Материал:
Crystal
Тип На Метали:
Оловно-пютър сплав
Формамодел:
Капка Вода

Те също купуват с този продукт