.

.

топ мода е стъклен Балон брошка

топ мода е стъклен Балон брошка

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -20 %
BGN 6.24
Брой продукти
В магазина


MINIMIUM ЦЕЛ : 10 ДОЛАРИ ВО НАШИОТ МАГАЗИН (бесплатен превозот)
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден brooch
направен од стакло бисер
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Подробности

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Тип Брошки:
Брошки
Материал:
перлата на
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Растение
Вид На Перли:
Имитация-перла
Номер На Модела:
YM160304-8655
Вид На Перли:
Сладководни Перли

Те също купуват с този продукт