.

.

Наскоро Мода Пъпа Пръстени Хирургична Стомана Виси Crystal Butterfly Пъпа Пиърсинг Бижута

Наскоро Мода Пъпа Пръстени Хирургична Стомана Виси Crystal Butterfly Пъпа Пиърсинг Бижута

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -9 %
BGN 12.08
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте во нашите Продавници!
Напомена :
Нашите Минимум Цел е $10. Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)
Цел >$150, бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS(повеќето земји)
Ви благодариме за разбирањето!
Опис :
Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!
Компанијата воведе :
Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,
Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .
Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.
ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн,или да ни ги испратите вашите уметнички дела .
Можете да ме контактирате на e-mail,можеме да соработуваме ,ви благодариме

Подробности

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
ЦЗИНЛАНГ
Материал:
Планински кристал
Номер На Модела:
DQK838
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Домашни любимци
Вид На Бижута За Тяло:
Пръстени За Пъпа И Копчета Обаждане
Размер:
25х17мм
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай
Пакет:
Скоростна пяна OPP
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт