.

.

12 бр./лот на Едро Морска звезда шнола за коса сладко момиче аксесоари за коса Смесете поръчка Алигатор фиби за коса ръчно изработени бижута HX01

12 бр./лот на Едро Морска звезда шнола за коса сладко момиче аксесоари за коса Смесете поръчка Алигатор фиби за коса ръчно изработени бижута HX01

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -13 %
BGN 14.91
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на Шери Продавница
Ние сме веледрогерија и на мало во мода накит. Ние би сакале да соработуваме со пријатели од светот, големи или мали. Постојат различни дизајни и бои на располагање. Тука доаѓа различни најновите модни накит.
Продавница сега!
Почитувани,ќе добие убав подарок ако додадете нашиот накит во листата на желби кога шопинг
1.слика опис
Боја Опции :
црвено/жолта/црна/бела/сино/кафе/виолетова/портокал/fushia/розова/зелена
pls изберете боја ви се допаѓа,или ние ќе ги испрати случајно според акции.
Ви благодариме за разбирањето!
7. Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 5days откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за важни во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува било увезени даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
8. Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за квалитет причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Откако примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (продавачот?s) враќање адреса, и пишување ?подарок? на испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.

Подробности

Тип Елемент:
Облекло за коса
Глоба или мода:
Модни модели
Тип:
Игли за коса
Стил:
Модерен
Материал:
Смола
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Звезда
Номер На Модела:
HX01
търговска марка:
Фон Сие
Материал:
Смола
Цвят и размер:
Както е показано на снимките
Тегло:
about 10 g/piece
Място на произход на стоките:
Zhejiang, На Континента (Китай)
Случай:
Годеж, Сватба, Свети Валентин, Рожден Ден, Парти, Юбилей

Те също купуват с този продукт