.

.

Съдът Корсет Грижи За Гърдите Колан 26 Стоманени Кости Body Shaper Отслабване Поправяне Талия Корсет, Колан Body Shaper Бельо Корсет

Съдът Корсет Грижи За Гърдите Колан 26 Стоманени Кости Body Shaper Отслабване Поправяне Талия Корсет, Колан Body Shaper Бельо Корсет

Оценки на купувача:

BGN 33.00 -48 %
BGN 63.02
Брой продукти
В магазина


Корсет Половината Тренер Челик Коските На Телото Во Пенкалата Половината Стомакот Слабеење Shaper Дише Корсет Појас Половината Тренер Тело Половината
Судот Корсет За Нега На Градите Girdles 26 Челик Коски Тело Shaper Слабеење Корективни Половината Корсет Појас Тело Shaper Долна Облека Korset
Нашите Производи Детали Покажува
Пол : Жените
Предмет Тип : Bustiers & Корсети
Декорација : Шупливи Надвор
Материјал : Полиестер,Spandex,Полиестер Мешавини
Големина : S~XXXL
Бренд име : Liber Liberty
Материјал : Памук & Полиестер & Spandex
Пакет Содржи : 1 X Корсет
Ова корсет тоа висок квалитет, парче висока цена корсет за кои би сакале да се креира подобро половината фигура.
внимание : големината е, главно, врз основа на вашиот половината,изберете точни димензии со соодветни одговараат на половината големина.
Големина На Табелата :
Ќе има 10 cm прилагодливи спектар кога ќе изберете големина,на пример,големина L и големина XL и двата се во ред со 79 цм половината ,но големината L ќе биде тесна и големина XL ќе биде лабава ,Големина M може да't изберете
Белешки : 1.Поради прирачник за мерење , ве молиме оставете 1-2 см грешка,ви благодариме!
1 инч = 2.54 см
2. Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
3.Ако имате било какви прашања во врска со големината, ве молиме контактирајте со нас .
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Перење совети : Рачно миење температурата на водата под 30 степени . Не се фаќа тешко, се забранува белење и пеглање, висат сува, се забранува белење .
На високо-квалитетни производи, пристап до SGS Меѓународната Сертификација
Како да се цел ?
1.Изберете вкупната големина и боја.
2.Пополнете ги купите пакет количество -1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да плати.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
търговска марка:
Либерализмът
Материал:
Полиестер, Ликра
Стил:
Секси
Украса:
Бутон
Състав На Материала:
Ликра
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
Дамски секси корсет KSQ0931
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Бюстиета И Корсети
Пол:
Жените Шейперы / Shaperwear
Тип Елемент:
Бюстиета И Корсети
Размер:
S M L XL XXL XXXL Plus Size Corset
Цвят:
черен корсет
Качество:
Висококачествени Корсети За Тренировка На Талията
Безплатна доставка :
ДА
Цена На Едро :
да вземат
стоманена кост:
26 Стоманена Костен Треньор На Талията
Тип:
Дишаща Корсет
Стил:
Тренировка на талията, фитнес, отслабване выдалбливают талията Cincher

Те също купуват с този продукт