.

.

Моден дамски сутиен бикини набор от плажа bralette секси bra set push up ladies underwear set bralette set

Моден дамски сутиен бикини набор от плажа bralette секси bra set push up ladies underwear set bralette set

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -27 %
BGN 6.85
Брой продукти
В магазина


Моден жените градник panty поставите плажа bralette секси градник поставите им помогнам дами долна облека поставите bralette сет
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) Големина Биста : 80-110 cm/31.49-43.3 инчен Половината : 65-100 cm/25.59-39.37 инчен Хип : 85-120 cm/33.46-Инчен 47.24

Подробности

Размер На Чашката:
един размер
Тип Елемент:
Сутиен И Кратко Комплекти
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Няма
Стил Сутиен:
вдигам
Стил:
Секси
Материал:
Полиестер, Ликра, Модал, Памук
Форма На Чаши:
Три Четвърти(3/4 Чаша)
Вид На Модела:
Твърд
Вид На Помощта:
тел свободен
Украса:
Яка
Номер На Модела:
Wbs07
Тип На Каишка За Ръка:
Регулируеми колани за

Те също купуват с този продукт