.

.

Дантелен Черен Корсет Overbust С Джапанки Жени Steampunk Корсет Жилетка Секси Изкуствена Кожа Предна Закопчалка С Цип Корсет На Роклята

Дантелен Черен Корсет Overbust С Джапанки Жени Steampunk Корсет Жилетка Секси Изкуствена Кожа Предна Закопчалка С Цип Корсет На Роклята

Оценки на купувача:

BGN 26.08
Брой продукти
В магазина


Име На Производ
Црна Чипка Overbust Корсет Со Ремени Жените Steampunk Корсет Вест Секси Faux Кожа Пред Затворање Патент Корсет Фустан
Општи Информации 1.Објектот Црна Чипка Overbust Корсет Со Ремени Жените Steampunk Корсет Вест Секси Faux Кожа Пред Затворање Патент Корсет Се Облекуваат 2.Материјал Полиестер/Памук 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.Логото
ODM стилови не лого.
ОЕМ стилови може да биде приспособен. 7.MOQ 1pcs прифатено 8.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. 9.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.OEM Прифатени 11.Рок на плаќање Paypal / TT / ВУ / Пари грам / Зачувам 12.Снабдување со капацитет 28000pcs месечно 13.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Детали фотографии
Големината на табелата е за вашиот референца
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
Контакт
Пратката Методи Изразат Испорака компанија Време (во работни денови) Област DHL 3-7 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка Fedex 3-7 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка ПРОЗОРЦИ 3-7 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка ЕМС 5-10 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка 10-15 Русија, Бразил ТНТ 3-7 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка ARAMEX 3-7 Блискиот Исток, Австралија, КИНА ПОСТ 15-25 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка answer : ___________________________ Note : за Време на посебни празници, како што се Кинески Фестивал Одмор, Национален Празник, пратката е потребно повеќе време.
Нашата Предност 1. Професионална производителот и веледрогерија во Линија на плажа носат,секси плажа носат,xxl шест секси плажа носат 2014 Бански со Пет година Извоз на Експеримент.

Подробности

Размер:
XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Бюстиета И Корсети
Украса:
Дантела
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Секси
търговска марка:
АЙЛИНГЕ
Материал:
Полиестер, Найлон, Ликра
Състав На Материала:
Ликра 82% Полиамид 18%
Номер На Модела:
М1341
Цвят:
Както е показано на фигура
Тегло:
0.25KG
Тип На Доставка:
Стоки На Склад
Характеристика:
Секси, Странно
Пол:
Жени
Отстъпка:
OK
is_customized:
Yes
Цена На Доставка:
Безплатно
Случайност:
Парти
MOQ:
1 парче

Те също купуват с този продукт