.

.

нов прием на 2018 Пролетна блуза дамски модни риза дамски тънък шифоновая риза с дълги ръкави solid дъно D461 30

нов прием на 2018 Пролетна блуза дамски модни риза дамски тънък шифоновая риза с дълги ръкави solid дъно D461 30

Оценки на купувача:

BGN 17.00 -14 %
BGN 19.87
Брой продукти
В магазина


$10.50 $ 9.03 $12.20 $ 10.29 $10.95 $ 9.31 $7.99 $ 6.39 $7.99 $ 6.87 $12.50 $ 9.23 $9.45 $ 8.03 $10.30 $ 7.92 $11.07 $ 8.86 $8.30 $ 7.55 $12.60 $ 8.82 $11.20 $ 10.19
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 86 33.88 61 24.03 36 14.18 М 59 23.25 90 35.46 62 24.43 37 14.58 L 60 23.64 94 37.04 63 24.82 38 14.97 XL 61 24.03 98 38.61 64 25.22 39 15.37 2 XL 62 24.43 102 40.19 65 25.61 40 15.76
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$9.39 $ 7.98 $13.20 $ 11.75 $16.13 $ 12.10 $10.62 $ 8.92 $9.99 $ 8.49 $14.88 $ 10.42 $13.65 $ 11.47 $11.82 $ 8.27 $13.79 $ 9.52 $12.94 $ 8.96 $12.20 $ 10.00 $11.80 $ 10.03

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
търговска марка:
РАЗБИРА СЕ ИСТОРИЯТА НА XIAO
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Украса:
Лук
Стил:
Сладки
Тип Тъкани:
Шифон
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Polyester
Модел на дрехи:
направо краката
Дължина Ръкав:
Лонгсливы
Стил Ръкави:
Ръкав
Тип Яка:
Кръгла яка
Модел:
Плътен Цвят
Подробности за стила на обличане:
Бутон за кръстосано свързване каишка за вратовръзка-пеперуди
Текстура:
Полиэфирное влакна
Приложимо възраст:
25-29 години
Сезон:
Пролет 2018 г.
Цвят:
Бял

Те също купуват с този продукт