.

.

Harajuku шифоновая риза с къс ръкав лястовича опашка готическата малка дяволска блуза с нос от Доли Делли

Harajuku шифоновая риза с къс ръкав лястовича опашка готическата малка дяволска блуза с нос от Доли Делли

Оценки на купувача:

BGN 61.00 -5 %
BGN 63.98
Брой продукти
В магазина


Harajuku Chiffon Кратко Sleeve Dovetail Кошула Готски Малку Ѓаволот Блуза со Кејп од Dolly Delly
Кејп е монтажни
Маица Големина во CM Големина Рамо Биста Должина Половината M 33 86 76 77 L 34 94 78 84
Вистински Снимање
Испорака
1.Подготовка на Време : ние треба 5-7 работни дена за да се подготват својата цел пред бродот надвор.
2.Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, Lolita Gal е да се подготват вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е посебен од времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање & Размена Политика
Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако не се задоволувачки за производ добиен од нас, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите што е можно побрзо. Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или замена кога ќе го добие вашиот пакет.
Ако сте го добиле на предмети кои не се нарачани од вас, ве молиме да земете некои слики и да го покаже на нас ПОБРЗО, ние ќе ја вистинската личност за вас immediatly.
Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот веб-сајт најавен и не ви одговара, тогаш можете да го размена на правото големина но не може да се откаже особено за една големина објект бидејќи имаме предвид специфична големина мерење покрај нив. Една големина ставка не е одговара за сите.
Повратни Информации Политика
Ние ќе ви понуди позитивни повратни информации откако уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации.

Подробности

Размер:
M, L
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Дължина ръкав(см):
Кратък
Стил:
Градинска облекло
Яка:
Отложной яка
Тип Тъкани:
Сукно
търговска марка:
Сексемара
Украса:
Лук
Номер На Модела:
534530103060
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Polyester

Те също купуват с този продукт