.

.

Модни свободна шифоновая риза дамски ръчно изработени във пристрастие ръкави върховете лято дама всички Мач риза Безплатна доставка D682

Модни свободна шифоновая риза дамски ръчно изработени във пристрастие ръкави върховете лято дама всички Мач риза Безплатна доставка D682

Оценки на купувача:

BGN 17.00 -5 %
BGN 17.90
Брой продукти
В магазина


САД $ 11.79 /парче US $ 8.60 /парче US $ 7.15 /парче US $ 12.50 /парче US $ 11.19 /парче US $ 9.48 /парче US $ 8.99 /парче US $ 8.38 /парче US $ 15.80 /парче US $ 15.80 /парче US $ 17.50 /парче US $ 11.28 /парче US $ 17.50 /парче US $ 15.35 /парче US $ 19.80 /парче US $ 14.98 /парче US $ 13.39 /парче US $ 9.90 /парче US $ 16.20 /парче US $ 10.99 /парче US $ 14.50 /парче US $ 12.15 /парче US $ 7.50 /парче US $ 18.60 /парче US $ 6.80 /парче US $ 9.99 /парче US $ 7.99 /парче US $ 7.99 /парче US $ 9.18 /парче US $ 12.30 /парче US $ 9.20 /парче US $ 14.20 /парче US $ 7.50 /парче US $ 15.40 /парче US $ 14.89 /парче US $ 14.50 /парче Детали за Производот
S : Должина : 57cm; Биста : 84cm; Рамо : 36cm;
М : Должина : 58cm; Биста : 86cm; Рамо : 36cm;
L : Должина : 60cm; Биста : 90cm; Рамо : 37cm;
XL : Должина : 61cm; Биста : 94cm; Рамо : 37cm;
XXL : Должина : 64cm; Биста : 98cm; Рамо : 40cm;
XXXL : Должина : 66cm; Биста : 102cm; Рамо : 41cm;
XXXXL : Должина : 67cm; Биста : 106cm; Рамо : 42cm;
САД $ 24.80 /парче US $ 10.68 /парче US $ 36.99 /парче US $ 16.88 /парче US $ 20.99 /парче US $ 20.00 /парче US $ 14.95 /парче US $ 12.62 /парче US $ 18.59 /парче US $ 10.99 /парче US $ 12.83 /парче US $ 13.90 /парче
Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме овозможи 2-4 см грешка на мерењето.
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по имаме примено вашето плаќање.
Датумот на породување :
Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздух Mail.тоа треба трае околу 20-30days. за да вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Враќање & exchange :
Сите предмети ќе бидат проверени и пакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Ние ќе рефундирање на вас по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни објектот и нашите Услуги.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жени
Украса:
Beading
Дължината На Дрехата:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Стил Ръкави:
Ръкав-Пеперуда
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Тъкани:
Шифон
Материал:
Полиестер, Модал, Акрил
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Кратък
търговска марка:
РАЗБИРА СЕ ИСТОРИЯТА НА XIAO

Те също купуват с този продукт