.

.

Коледен подарък 2017 горещ детски костюм на Дядо Коледа облекло Детски тела новородени момчета и момичета, комбинезони детски костюм

Коледен подарък 2017 горещ детски костюм на Дядо Коледа облекло Детски тела новородени момчета и момичета, комбинезони детски костюм

Оценки на купувача:

BGN 38.00 -30 %
BGN 54.40
Брой продукти
В магазина

Спецификација : Големина во висина : 80(65-75см висина)-90(75-85cm висина)-95(85-95 см )-100(95-105 см ) (2.54 см=1inch) Боја : Како на сликата Материјал : 100% памук Димензии Детали : Забелешка : Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Производ Покажува :

Подробности

Дете американски размер:
6 М, 9 М, 12М, 18М, 24М
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Гащеризон
Яка:
О-Образно Деколте
Състав На Материала:
Памук
Дължина ръкав(см):
Пълен
Номер На Модела:
1217
Материал:
Памук
Тип На Затваряне:
Светкавица
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Пол:
Унисекс
търговска марка:
чудо-градина
Вид На Модела:
Домашни любимци

Те също купуват с този продукт