.

.

Детска Пролетно Облекло Новородено Бебе Гащеризон С Дълъг Ръкав Baby Boy Памучни Пижами На Новороденото Гащеризон Bebes Infantil Облекло

Детска Пролетно Облекло Новородено Бебе Гащеризон С Дълъг Ръкав Baby Boy Памучни Пижами На Новороденото Гащеризон Bebes Infantil Облекло

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -34 %
BGN 19.66
Брой продукти
В магазина

Бебе Пролет Облека Новородено Бебе Romper Долг Ракав Бебе Момче Памук Sleepwear Новороденче Jumpsuit Bebes Infantil Облека
Мерење Во СМ/ Инчен Големина на Облека Должина Биста 1/2 Рамо до crotch CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН 66(0-3М) 52 20.5 27 10.6 37 14.6 73(4-6 M) 54 21.3 28 11.0 39 15.4 80(7-12 M) 59 23.0 29 11.4 41 16.5 90(13-18 МИЛИОНИ) 65 25.6 30 11.8 45 18.1 собата, вклучувајќи : Romper=1piece
Совети :
1) големината на табелата се мери со раце ,1-3 СМ грешки е дозволено.
2)ве Молиме обратете се до големина на табелата пред купување.
Купувачот & Потребни
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации ве Молиме проверете спецификации пред место и цел. Нормално има разумна мерка надоместок во големина. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување,припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно
Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Предмети се испраќаат само по уплата Ние обезбеди EMS, DHL, Fed Ex, ТНТ и Кина Пост Воздух Mail за превозот метод време на Испорака : EMS, DHL, Fed Ex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-25 работни дена да пристигнат. Некаде за царинска или времето probem, тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45days Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.

Подробности

Дете американски размер:
3М, 6М, 9 М, 12М, 18М
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Гащеризон
Тип На Затваряне:
Закрит Бутон
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Карикатура
Номер На Модела:
WH1962
Материал:
Ликра, Памук
Състав На Материала:
95% Памук+5% Ликра
търговска марка:
Полуостров, Скъпа.
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Пол:
Унисекс
Цвят:
розово, жълто
Сезон:
Пролет, Есен
Тип Елемент:
гащеризон
Мекота:
Мек
Стил:
Модни модели
Случай:
У Дома, На Открито
Вид На Монтаж:
Свободен
Пол:
Унисекс
костюм възрастова :
0-18М
Стил Ръкави:
Пълен

Те също купуват с този продукт