.

.

Vestidos de 15 Anos дантела Fushcia евтини буйни рокли с дълъг ръкав буйни рокли 2017 сладки 16 рокли рокли дебютантки

Vestidos de 15 Anos дантела Fushcia евтини буйни рокли с дълъг ръкав буйни рокли 2017 сладки 16 рокли рокли дебютантки

Оценки на купувача:

BGN 211.00 -20 %
BGN 264.00
Брой продукти
В магазина


Опис на производот
Vestidos де 15 Anos Чипка Fushcia Евтини Quinceanera Наметки Долг Ракав Quinceanera Фустани 2017 Слатка 16 Фустани Debutante Наметки
Стандардна Големина Графикони :
Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на e-mail пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.
Големина На Топ Листите
Проверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја број
Превозот Време
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ . Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Политика За Наплата
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот. Сите налози се обработени според вашата нарачка потврда, и ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи сите клиенти. 1. Враќање ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 7 дена по добивањето на објектот. Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Вратени точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи.
Известување за Додаток : фустанот не содржат било кој додаток,како свадбен превез,ракавици,итн во обои Различни слики : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации,особено меѓу CRT и LCD Мерења : Plese се најде на локалните прилагодување да ви помогне да се земе мерки на Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20, 20W
Случай:
Quinceanera
Тип Елемент:
Буйни Рокли
Дължина ръкав(см):
Пълен
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
търговска марка:
KS Mi Unshakenes
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
Елемент На Модата:
Реколта
Украса:
Beading, Дантели, Апликации
Силует:
Бална Рокля
Тип Тъкани:
Атлас
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Полиестер, Памук
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
w145
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Размер:
проверете тримерно диаграма
Цвят:
проверете цветови диаграма
Време На Шиене:
7-20 дни
срок на доставка:
3-15 дни
vestidos de 15 anos:
Буйни Рокли 2017
Дантелени Буйни Рокли:
Евтини буйни рокли
Рокли Fushcia Quinceanera:
Рокли Дебютиращи
сладки 16 рокли:
Пищни Рокля С Дълъг Ръкав

Те също купуват с този продукт