.

.

Almei Цена на цена на производителя Lady Silver Jewellery Fashion Micro Pave Crystal-бижута за жени, подарък за годишнина от сватбата T123

Almei Цена на цена на производителя Lady Silver Jewellery Fashion Micro Pave Crystal-бижута за жени, подарък за годишнина от сватбата T123

Оценки на купувача:

BGN 23.00 -26 %
BGN 31.28
Брой продукти
В магазина

Кристал Накит,Накит Сетови,Sapphire Накит,CZ Дијамантски Накит,Sapphire-Накит,Рубин Накит,Cz Дијамант-Накит,Африкански Монистра,Накит Сет,Ѓердан,Рубин-Накит,Bijoux Femme,Обетки,Изјава Ѓердан,Денот на Вљубените,Нигерија Свадба Африкански Монистра,Свадба,Индискиот Накит,турски Накит,Parure Bijoux Mariage,Свадба Додатоци,Африкански Накит Сет,18 K Злато Позлатен Накит Сетови,Свадба Накит,Булчински Накит Сетови,Злато Позлатен Накит Сет,Pendientes Mujer,Ѓердан во Собата,Накит,Симулирани Бисер Накит Сет,Colar,Casamento,Collares,Свадба Накит Сетови,Розова,Нигерија Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал,Conjuntos Де Joyas Де Acero Inoxidable,Нараквица,Позлатен Сребрен Накит,Kristallen Sieraden,Дубаи Злато Позлатен Накит,Обетки За Жените,Bisuteria,Bijoux Femme,Mariage,Накит Сет,Bigiotteria Cristallo,Африка Свадба Монистра,Килибар,Earings,Африкански Корални Монистра Накит Сет,Дубаи Накит Сетови,Parure Bijou Плак Или,Schmuck,Verzilverde Sieraden,Прстен,Colares,Boucle D'Oreille,,Brinco,Joyas Acero Inoxidable Mujer,Обетки во Собата,Ѓердани & Привезоци,Африкански Накит Сетови 18 K Злато Позлатен,Joyeria,Мажите Накит,Етиопската Накит,Поставете Накит,Свадба Ѓердан,венчаница,Нигерија Монистра Ѓердани,Африкански Монистра,Earing И Ѓердан Сетови,Sieraden Сетови,Oorbellen,Симулирани Бисер, Наместен,Деца Накит,Parure,Кристално Накит Сет,Aneis Feminino,Емајл Накит,Црвена,Earings Мода Накит,Parure Bijoux,Индискиот Накит Сет,Collane,Австриската Кристал,2016 Година,Ансамбл Bijoux,Ѓердан Жени,Bijoux Enfant,Свадба Накит Сетови За Невести,Евтини Мода Накит Сетови,Сетови,Прстен Во Собата,Африка Свадба Корални Бисери Ѓердан,Ѓердан И Earring Сет,Jewerly Комплети За Жени,Ѓердан Сетови,Емајл,Африкански,Накит Дубаи,Parure Bijoux Femme Mariage,Позлатен Сребрен Накит Сетови,Нигерија Монистра,Жените Накит Сет,Кубен Циркони Накит Сет,Булчински,Од Не 'Рѓосувачки Челик Комплети За Жени,Грос Колиер,Од Не' Рѓосувачки Челик Носат Накит,Esmaltes,Африкански Накит,Жад Накит,Злато Позлатен Сет,Африкански Бижутерија Сет,Bijoux,Булчински Ѓердан,Зелена,Дубаи Африкански Накит Поставите Злато Позлатен,Жените Во Собата,Бижутерија,Collares Mujer,Earring Сет,Дами Накит, Модни Накит Сетови,Срцето Ѓердан,Жените Го Поставите Накит,Свадба Додатоци Невестата Накит Сет,Виолетова,Модни Накит Дубаи,Гроздобер Накит Сетови,Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Во Собата За Жените,Срцето,Булчински Накит,Турски Накит Сет,Кристално Ѓердан,Бижутерија Сет,Жените Мода Накит 2015 Година,Jewerly,Африкански Beaded Ѓердан,Collane Дона,Ансамбл Bijoux Africain,Jewerly Сет,Австрискиот Кристал Накит Сет,Свадба Накит Сет,Bayan Таки Setleri,Дубаи Злато Позлатен Накит,арапски Злато Позлатен Накит,Нерѓосувачки Челик,Модни Накит,Colares E Correntes Feminino,Свадба Ѓердани За Невести,Модни Накит Сет,Мистик Топаз Обетки,Африкански Ѓердан Накит Сет,Нараквица,Колиер Mariage,Африкански Нигерија Монистра Накит Сет,Црвен Накит Сетови,c,18 K Африкански Злато Позлатен Накит Сет,Жените Ѓердан,Sieraden,Колиер,Накит Костими,Bracelete Feminino,Гривни За Жените,Conjuntos,Boucle D Oreille,Колиер Femme,Нараквици,Bague,Ансамбл,Парфеми Feminino,Bijouterias Femininas,Црна,Cristal,Bijoux Сет,Булчински Накит,Евтин Накит Бесплатен Превозот,Евтини Прибор За Жените,Костим Накит,Црвена Ѓердан Во Собата,Свадба Круна Во Собата,Модни Накит Индија,Изјава Ѓердан Во Собата,Злато Позлатен Бижутерија Сет,Африкански Корални Монистра,
Almei 2016 Фабрика Цена 925 Sterling Silver Мода Микро Отвори Кристал Накит Сетови за Жена Свадба Годишнината Подарок T123
Almei 2016 Фабрика Цена 925 Sterling Silver Мода Микро Отвори Кристал Накит Сетови за Жена Свадба Годишнината Подарок T123
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.

Подробности

Цвят на метала:
Роза задаване на размера на пръстени 8, сребро инсталирате RingSize8
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Включено Допълнително Описание На Продукта:
окачване / верига / обеци / пръстен
Стил:
Класически
Пол:
Жени
Материал:
Crystal
Случай:
Сватба
Формамодел:
Растение
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Номер На Модела:
Бижута сребро 925 проба пълен CZ Циркон
търговска марка:
Алмей
Тип На Метали:
Сребро
is_customized:
Yes
Бижута Сребро Проба 925:
Бижута Сребро Проба 925
Модни модели:
Колиета И Висулки
дамски бижута:
дамски бижута

Те също купуват с този продукт